Masaż leczniczy

WSPÓLNIE ZADBAMY O TWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

FIZJOTERAPIA LEGIONOWO

Masaż leczniczy – Legionowo

Jeżeli poszukujesz sprawdzonej metody, która pomoże w leczeniu różnego rodzaju dolegliwości ortopedycznych. Dobrze trafiłeś, ponieważ doskonałym rozwiązaniem jest masaż leczniczy w Legionowie w gabinecie Fizjo Studio. Jego właściwości były już znane w starożytnych Chinach i Indiach. To powszechnie stosowana technika, która pozytywnie wpływa zarówno na układ krążenia, jak i funkcjonowanie całego organizmu. Uelastycznia skórę, oddziałuje na mięśnie oraz poprawia ruchomość stawów. W wielu przypadkach stanowi ważny element fizjoterapii. 

Na czym polega masaż leczniczy?

Zabieg polega na mechanicznej stymulacji tkanek i powinien być wykonywany przez wykwalifikowanego specjalistę. Nieumiejętnie przeprowadzony może zaszkodzić lub nie przynieść żadnych efektów. Dlatego zachęcam do skorzystania z moich usług.  W Fizjo Studio w Legionowe masz do dyspozycji masaż leczniczy, relaksacyjny i fizjoterapię. Dbam o dobre samopoczucie moich pacjentów, pomagam im odzyskać siły witalne i wrócić do zdrowia. 

Kto powinien skorzystać z masażu leczniczego ?

Jedną z niewątpliwych zalet masażu leczniczego w Fizjo Studio w Legionowie jest przyjemne uczucie towarzyszące zabiegom, które pozwala się odprężyć. Rozluźnia mięśnie i niweluje ból. Jest zalecany zwłaszcza w przypadku:

  • problemów z kręgosłupem,
  • rwy kulszowej,
  • choroby zwyrodnieniowej stawów.

Jeśli jesteś zainteresowany zabiegiem „masaż leczniczy” zapraszam do kontaktu.