Fizjoterapia

WSPÓLNIE ZADBAMY O TWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

FIZJOTERAPIA LEGIONOWO

FIZJOTERAPEUTA – REHABILITACJA – O MNIE

Jestem doświadczonym fizjoterapeutą, który od lat pomaga pacjentom wrócić do formy po przebytych chorobach i urazach. Stale podnoszę swoje kwalifikacje. W moim gabinecie w Legionowie uzyskasz fachowe porady, jak dbać o swój organizm i pozytywnie wpływać na jego funkcjonowanie. Podejmowana przeze mnie fizjoterapia zawsze dopasowywana jest do konkretnej osoby. Przeprowadzam szczegółowy wywiad i proponuję określone zabiegi oraz ćwiczenia.

Terapia powięziowa – Fizjoterapia Legionowo

Jeżeli więc zmagasz się z dolegliwościami układu ruchu lub układu nerwowego, zgłoś się do mnie. W zależności  od potrzeb stosuję różnego rodzaju metody, między innymi terapię punktów spustowych i powięziową, która najbardziej mnie interesuje. Stosowana przeze mnie terapia powięziowa jest nowoczesną oraz skuteczną formą rehabilitacji, polega na ustaleniu źródła problemu w rozumieniu całego organizmu, na przykład pod uwagę brany jest tryb życia czy wzorce ruchowe. Regularne wizyty w Fizjo Studio pozwolą Ci odzyskać kondycję i poprawią Twoje samopoczucie.

 

Fizjoterapia dla każdego

Najważniejszy jest dla mnie pacjent, dlatego zawsze jestem otwarty na jego sugestie. Dbam o to, by poprawić zdolności ruchowe i funkcjonalne każdej osoby, z którą mam okazję współpracować. Dobrze prowadzona fizjoterapia jest ważnym elementem procesu zdrowienia.

Zachęcam do kontaktu i umówienia się na pierwszą, bezpłatną konsultację. Pozwoli ona wstępnie określić oczekiwania i możliwości, a także ewentualne cele, które wspólnie chcemy osiągnąć. Motywuję i wspieram, ponieważ wiem, jak ważne w podejmowanej fizjoterapii jest nastawienie.

Oferuję komfortowe warunki do ćwiczeń w moim gabinecie w Legionowie, ale możliwa jest także fizjoterapia domowa z dojazdem do pacjenta. Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś i razem ze mną zadbaj o Twoje zdrowie! Zapraszam do kontaktu.

Fizjoterapia Legionowo

Fizjoterapia wchodzi w szeroki wachlarz gałęzi nauk medycznych. Fizjoterapia naucza o leczeniu bodźcami fizykalnymi, takimi jak:

 • kinezyterapia,
 • masaż leczniczy,
 • terapia manualna,
 • fizykoterapia.

Fizjoterapia ma na celu przywracanie utraconych funkcji w ciele człowieka, ich podtrzymywanie i rozwijanie w celu zachowania dobrostanu fizycznego, psychicznego i społecznego. Fizjoterapia ma szerokie zastosowanie w różnych obszarach i gałęziach leczenia:

 • Fizjoterapia ortopedyczna (bóle kręgosłupa i kończyn, dyskopatie, urazy itp.).
 • Fizjoterapia neurologiczna (choroby układu nerwowego, udary, urazy rdzenia kręgowego itp.).
 • Fizjoterapia uroginekologiczna (blizny po cesarskim cięciu, wysiłkowe nietrzymanie moczu,
  endometrioza itp.).
 • Fizjoterapia pediatryczna (wady rozwojowe narządu ruchu u dzieci, zmniejszone napięcie
  mięśniowe, wady postawy, skoliozy itp.).
 • Fizjoterapia kardiologiczna (zawały, niewydolność serca, choroba wieńcowa itp.).
 • Fizjoterapia oddechowa (COVID, astma, POCHP, urazy klatki piersiowej).
 • Fizjoterapia reumatologiczna (RZS, ZZSK, inne choroby autoimmunologiczne).
 • Fizjoterapia stomatologiczna (zaburzenia stawów skroniowo żuchwowych, bruksizm itp.).